Yoona

Konferencje Kielce, Sale szkoleniowe Kielce - Hotel Kongresowy

Centrum konferencyjne

kong

Organizacja i obsługa konferencji od lat wpisana jest w charakter działalności Kieleckiego Centrum Biznesu. Wieloletnie doświadczenie, na które składają się tysiące zorganizowanych przez nas spotkań, szkoleń, imprez (również o randze międzynarodowej) utrzymuje nas w czołówce branży konferencyjnej.

Zaplecze obiektu pozwala nam na zorganizowanie spotkania w kilkuosobowym, kameralnym gronie, ale także imprezy na 800 osób!

Zapewniamy stały dostęp do Internetu oraz bezpłatny, duży parking dla uczestników konferencji.

W czasie trwania imprezy wszystkie służby hotelowe, gastronomiczne i techniczne są do Państwa dyspozycji!

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Połączenie w jeden kompleks pomieszczeń biurowych, hotelu, restauracji i sal szkoleniowych zapewnia nieczęsto spotykaną komplementarność w zakresie organizacji spotkań i konferencji. Profesjonalizm, rozwój, otwartość na propozycje, a także szeroki wachlarz możliwości sprawiają, że nieustannie możemy liczyć na pozytywne opinie naszych gości.

Ofertę konferencyjną została wzbogacona o szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak szybkie lunche i przerwy kawowe oraz powierzchnie wystawowe.

Firmy, z którymi współpracujemy od lat doceniają nasz profesjonalizm w organizacji spotkań konferencyjnych czy biznesowych.

Kongresowa_1

Zapraszamy do współpracy na wspólnie wypracowanych warunkach!

Artur Kurtek
Conference Manager
tel. 502 746 498
email: artur.kurtek@kongresowy.pl

Informacje i rezerwacje:
tel. 41 332 62 27
fax. 41 33 26 440
email: artur.kurtek@kongresowy.pl

Layouts
Preset Colors
Patterns