Yoona

Atrakcje w okolicy - Hotel Kongresowy

Atrakcje w okolicy

Galeria Handlowa Echo

atrakcje

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce. Centrum handlowe mieści 300 sklepów. Posiada w swojej ofercie większość znanych i popularnych marek polskich i światowych. Oprócz sklepów, klienci mają także do dyspozycji bogatą część usługową, gastronomiczną i rozrywkową. Centrum składa się z czterech poziomów – na najwyższym znajdują się kręgielnia, siłownia, fitness oraz bawialnia dla dzieci. Galeria Echo znajduje się 300 m od Hotelu Kongresowego.

Ścieżki rowerowe

sciezki

Na terenie województwa świętokrzyskiego istnieje ponad 2000 km znakowanych szlaków rowerowych. Wśród nich możemy wyróżnić trasy, które są wytyczone na obszarze jednej gminy lub powiatu, tworzące zamkniętą pętlę, trasy rowerowe mające charakter „liniowy” prowadzące z miejsca do miejsca oraz szlaki rowerowe długodystansowe, obejmujące swym zasięgiem obszar niemalże całego województwa, liczące po paręset kilometrów długości, szczególnie warte polecenia rowerzystom chcącym zapoznać się z walorami ziemi świętokrzyskiej.

Fitnes klub ZDROFIT Kielce

klub-fitness-kielce-echo70_0

Fitness Klub Zdrofit znajduje się 300 m od Hotelu Kongresowego w Galerii Echo. Zlokalizowany na jej najwyższym poziomie ma powierzchnię 1872 metrów kwadratowych na której znajdziemy 28 bieżni, 18 orbitreków, 3 ergonometry wioślarskie oraz w pełni wyposażoną strefę treningu siłowego. W klubie zatrudnionych jest 10 profesjonalnych trenerów personalnych i kilku instruktorów zajęć grupowych. Dla gości hotelowych dostępne są specjalne karnety. Informacja w Recepcji.

Życzymy Państwu udanego pobytu!

Layouts
Preset Colors
Patterns